בלוג סקס canalwoman.com

בלוג סקס canalwoman.com > סיפורים אירוטיים > אוננות – למה זה לא כזה דבר רע

אוננות – למה זה לא כזה דבר רע

אוננות – למה זה לא כזה דבר רע

אוננות היא משהו שנוטה לקבל קצת ראפ רע. האמת היא, עם זאת, שזה משהו שהוא נורמלי לחלוטין ואפילו יכול להועיל לך. עבור אנשים מסוימים, זה יכול לספק הקלה ממתח, להקל על קצת בדידות, ואפילו יכול לעזור להוביל ביטחון מוגבר. אז אם הרגשתם אשמה על כך, אל תילחצו. אוננות היא טבעית לחלוטין, ואין בה במה להתבייש.

דירות דיסקרטיות
בתור התחלה, אוננות היא התנהגות טבעית ובריאה לחלוטין לכל אחד, ללא קשר למין. חשוב לציין שהסטיגמה הקשורה אליה היא אמונה מיושנת מאוד, וצריך להרגיש בנוח לדבר עליה בפתיחות היום. למעשה, אנשי מקצוע רבים בתחום הבריאות, פסיכולוגים ומחנכים מיניים ממליצים עליו כיום כדרך לעזור בהבנת הגוף והתגובות המיניות שלך.

אוננות יכולה להיות מגוון של השפעות שונות, בהתאם לאדם. אחד הנפוצים ביותר הוא תחושה של הרפיה והקלה ממתח. זו למעשה אחת הסיבות שזה לא כל כך נורא. על ידי לקיחת הזמן לענג את עצמך באמצעות אוננות, אתה נותן לעצמך את ההזדמנות להירגע ולקחת הפסקה מהלחץ היומיומי של העולם.

נוסף על כך, אוננות יכולה גם לעזור להקל על תחושות של בדידות ולעזור להגביר את הביטחון בגוף שלך. בעוד אוננות לא תרפא בדידות או תתקן בעיות בסיסיות, היא יכולה להיות מקור נהדר לנחמה עבור אנשים שעוברים זמנים קשים.

מצד שני, כמו בכל דבר, יכולים להיות חסרונות מסוימים לאוננות כגון הסיכון להתמכרות. אם זה מתחיל לשחק תפקיד גדול מדי בחיים שלך, זה יכול להיות בעיה ויש לטפל בה. אבל זה משהו שניתן להימנע ממנו בקלות על ידי מיתון כמה זמן אתה מקדיש לאוננות ומתי אתה עושה את זה.

לסיכום, אוננות היא משהו שיש לראות בו התנהגות מינית נורמלית ובריאה, ולא משהו להתבייש בו. חשוב לציין, עם זאת, כי בעוד שזה יכול להיות מועיל עבור אנשים מסוימים, זה יכול להיות בעיה עבור אחרים. אם אתה מגלה שזה הופך להיות חלק גדול יותר של החיים שלך ממה שזה צריך להיות, חשוב לבקש עזרה. אבל עבור רוב האנשים, אוננות היא פעילות מהנה ולא מזיקה שיכולה להציע מגוון של יתרונות שונים.

ריפוי בעיות זיקפה: הכרת גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

תפקוד לקוי של זיקפה (ED), או אימפוטנציה, הוא מצב המשפיע על אינספור גברים בכל רחבי העולם. ל-ED יכולה להיות השפעה שלילית משמעותית על איכות החיים ועל מערכות יחסים רומנטיות, ולכן…

ריפוי בעיות זיקפה: הכרת גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

ברוכים הבאים לרמת גן: העיר הדינמית ביותר בישראל

נערות ליווי ברמת גן כעיר השנייה בגודלה בישראל עם מעל 160,000 תושבים, רמת גן היא אחת הערים הדינמיות והתוססות ביותר מבחינה תרבותית במדינה. ידועה רשמית בשם עיר היהלומים, היא הבירה…

ברוכים הבאים לרמת גן: העיר הדינמית ביותר בישראל

העיר חיפה: שיר הלל לאחת הערים העתיקות והיפות בישראל

חיפה היא עיר של תרבות, היסטוריה ויופי. ממוקמת במחוז הצפון של ישראל, היא עיר שאין דומה לה. ידועה באוכלוסייה המגוונת שלה ובציוני דרך אדריכליים ייחודיים, חיפה היא אתר חובה לכל…

העיר חיפה: שיר הלל לאחת הערים העתיקות והיפות בישראל