בלוג סקס canalwoman.com

בלוג סקס canalwoman.com > סיפורים אירוטיים > אוננות: שבירת תפיסות מוטעות וחקירת מרכיב בריא במיניות

אוננות: שבירת תפיסות מוטעות וחקירת מרכיב בריא במיניות

אוננות: שבירת תפיסות מוטעות וחקירת מרכיב בריא במיניות

אוננות מוגדרת כגירוי של איברי המין של האדם להנאה מינית. זהו חלק נפוץ ובריא להפליא של מיניות עבור גברים ונשים כאחד. למרבה הצער, עדיין יש סטיגמה סביב הנושא ותפיסות מוטעות רבות. מאמר זה יחקור אוננות ואת ההשפעות החיוביות שיכולות להיות לה על החיים.

אוננות זה לא רע או לא בסדר
אוננות היא פעילות טבעית ומהנה להפליא. זוהי דרך אחת שבה אנשים יכולים לחקור ולבטא את המיניות שלהם ללא עכבות או סיכון להריון או זיהומים המועברים במגע מיני. אנשים רבים עדיין מתביישים בהרגלי האוננות שלהם בגלל הפחד משיפוט מצד החברה. זה מצער כי אוננות אינה בלתי הולמת או שגויה. כל עוד לא מדובר בפעילות הכוללת בן זוג, מה שמישהו בוחר לעשות עם הגוף שלו תלוי בו.

https://www.sexroom.co.il/- המלצה
היתרונות הבריאותיים של אוננות
אוננות היא לא רק פעילות מהנה, אלא גם בריאה. מחקרים מצאו כי אורגזמות יכולות להציע מגוון רחב של יתרונות בריאותיים, כולל שינה משופרת, חסינות מוגברת והקלה על מתח ומתח. אוננות יכולה גם לעזור לשמור על כוח האגן ויכולה לסייע בהקלה על כאבי מחזור. עבור אלה עם שותפים, הבנה טובה יותר של הגוף ומה מביא הנאה יכול לשפר את האינטימיות עם בן הזוג.

טיפים לאוננות בריאה
ישנם כמה טיפים חשובים שיש לקחת בחשבון כאשר בוחנים אוננות. חשוב לוודא כי הסביבה נקייה מכל סיכונים פוטנציאליים, כגון חפצים חדים, חיידקים וכו '. חשוב גם לוודא שכל הצעצועים המשמשים מיוצרים במיוחד לגירוי מיני ומנוקים כראוי אם רוצים לשתף אותם. בנוסף, חשוב ללכת בקצב נוח, להקשיב לגוף שלך, ולהשתמש סיכה עבור כל גירוי של איברי המין או אזורים אחרים.

אוננות היא מרכיב חשוב שלעתים קרובות מתעלמים ממנו במיניות בריאה. זוהי פעילות שיכולה להקל על מתח, לאפשר למישהו לקבל תובנה על ההנאה שלהם, ולתרום לאורח חיים בריא יותר. על ידי זיהוי המיתוסים סביב אוננות וחקירת הדרכים בהן ניתן להישאר בטוחים תוך כדי עיסוק בפעילות זו, אנו יכולים ללמוד להרגיש יותר בנוח ולקבל את החלק המועיל הזה של המיניות.

ריפוי בעיות זיקפה: הכרת גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

תפקוד לקוי של זיקפה (ED), או אימפוטנציה, הוא מצב המשפיע על אינספור גברים בכל רחבי העולם. ל-ED יכולה להיות השפעה שלילית משמעותית על איכות החיים ועל מערכות יחסים רומנטיות, ולכן…

ריפוי בעיות זיקפה: הכרת גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

ברוכים הבאים לרמת גן: העיר הדינמית ביותר בישראל

נערות ליווי ברמת גן כעיר השנייה בגודלה בישראל עם מעל 160,000 תושבים, רמת גן היא אחת הערים הדינמיות והתוססות ביותר מבחינה תרבותית במדינה. ידועה רשמית בשם עיר היהלומים, היא הבירה…

ברוכים הבאים לרמת גן: העיר הדינמית ביותר בישראל

העיר חיפה: שיר הלל לאחת הערים העתיקות והיפות בישראל

חיפה היא עיר של תרבות, היסטוריה ויופי. ממוקמת במחוז הצפון של ישראל, היא עיר שאין דומה לה. ידועה באוכלוסייה המגוונת שלה ובציוני דרך אדריכליים ייחודיים, חיפה היא אתר חובה לכל…

העיר חיפה: שיר הלל לאחת הערים העתיקות והיפות בישראל