בלוג סקס canalwoman.com

בלוג סקס canalwoman.com > סיפורים אירוטיים > איבוד בתולין בגיל מאוחר

איבוד בתולין בגיל מאוחר

איבוד בתולין בגיל מאוחר

כשאתה מגיע סוף סוף לגיל 30, זה ציון דרך בחיים. הגעת לגיל השיא שלך, אבל עבור חלקך, יש עדיין אירוע חיים חשוב שהם עדיין לא חוו: לאבד את בתוליהם.

הפחד לחכות זמן רב מדי כדי לוותר על כרטיס ה- V-Card שלך יכול להיות מכריע. כל החברים שלך כבר קיימו יחסי מין ואתה מרגיש כאילו נשארת בחוץ. שלא לדבר על כך שאתה חושש שמשהו לא בסדר איתך על כך שלא עשית סקס כבר.

אבל, אין צורך לדאוג או להתבייש על לא לוותר על כרטיס V-Card שלך עדיין. אתם בהחלט לא לבד. למעשה, בתולים הם משהו שיותר מבוגרים מעל גיל 30 מאמצים עכשיו.

הסיבה לכך היא כי מבוגרים מעל גיל 30 לעתים קרובות יש חוויות חיים לתת להם דעה מושכלת יותר על מין. הם עשויים לחכות לרגע הנכון ולאדם הנכון לוותר על בתוליהם. בנוסף, הם עשויים להיות בעלי ביטחון עצמי רב יותר ולקחת את הזמן שלהם כשמדובר במציאת השותף הנכון לתת את כרטיס V-Card שלהם.

עם זאת, חשוב לזכור כי לכל אחד יש ציר זמן משלו בכל הנוגע למין וזה בסדר לחכות עד שיהיה לך מספיק נוח לעסוק בפעילות מינית. ואם תחליטו לחכות עד שנות ה-30 לחייכם כדי לחוות את המפגש המיני הראשון שלכם, אתם עשויים לגלות שהחוויה אפילו יותר מתגמלת! אחרי הכל, ככל שתמתינו זמן רב יותר, כך החוויה יכולה להיות משמעותית יותר.

אז אם אתם מבוגרים מעל גיל 30 ואתם עדיין בתולים, אל תדאגו, אל תמהרו ואל תתביישו. אין לך במה להתבייש והכל לצפות לו. אין שום סיבה שתצטרכו למהר למשהו לפני שאתם מוכנים, וכשתמצאו את האדם המיוחד הזה תדעו שזה הזמן הנכון. ומנגד, ישנן נשים רבות הנרתעות מגברים בתולים בני 30, והן חוששות שמשהו לא בסדר. וזה לא משהו שאתה יכול לשקר, כי האישה תרגיש את הבתוליות שלך… לכן מוטב לסיים זאת באמצעות נערות ליווי. ביקור אחד בדירות דיסקרטיות ותהפוך מבתול מזדקן לגבר צעיר. 

אנו יכול למצוא באתר https://bananamamma.co.il/ את הבחורות לפי טעמך.

ריפוי בעיות זיקפה: הכרת גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

תפקוד לקוי של זיקפה (ED), או אימפוטנציה, הוא מצב המשפיע על אינספור גברים בכל רחבי העולם. ל-ED יכולה להיות השפעה שלילית משמעותית על איכות החיים ועל מערכות יחסים רומנטיות, ולכן…

ריפוי בעיות זיקפה: הכרת גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

ברוכים הבאים לרמת גן: העיר הדינמית ביותר בישראל

נערות ליווי ברמת גן כעיר השנייה בגודלה בישראל עם מעל 160,000 תושבים, רמת גן היא אחת הערים הדינמיות והתוססות ביותר מבחינה תרבותית במדינה. ידועה רשמית בשם עיר היהלומים, היא הבירה…

ברוכים הבאים לרמת גן: העיר הדינמית ביותר בישראל

העיר חיפה: שיר הלל לאחת הערים העתיקות והיפות בישראל

חיפה היא עיר של תרבות, היסטוריה ויופי. ממוקמת במחוז הצפון של ישראל, היא עיר שאין דומה לה. ידועה באוכלוסייה המגוונת שלה ובציוני דרך אדריכליים ייחודיים, חיפה היא אתר חובה לכל…

העיר חיפה: שיר הלל לאחת הערים העתיקות והיפות בישראל