בלוג סקס canalwoman.com

בלוג סקס canalwoman.com > סיפורים אירוטיים > גולדן שאורס – אתם חייבים לנסות

גולדן שאורס – אתם חייבים לנסות

גולדן שאורס – אתם חייבים לנסות

מקלחות זהובות, הידועות גם בשם אורולגניה, היא פעילות מינית קינקית ומלוכלכת הכוללת בן זוג אחד משתין מרצונו על בן/בת זוג אחר, בדרך כלל כאקט של כניעה או השפלה. אם מעולם לא ניסית צורה זו של BDSM, אתה עשוי להיות מופתע לגלות עד כמה זה יכול להיות מרגש עבור שני בני הזוג.

עבור זוגות רבים, מקלחות הזהב מספקות להם הזדמנות לחקור את הגבולות שלהם בכל הנוגע למין. הם יכולים להביא רמה מוגברת של עוררות ותחושה למפגש בחדר השינה, ולעזור לשני בני הזוג לשחק תרחישים חדשים ואינטנסיביים. מכיוון שמדובר בפעילות הכוללת שימוש בנוזלי גוף, האינטימיות בין בני הזוג לעיתים קרובות עולה. ומכיוון שמדובר בסוג של BDSM והשפלה ארוטית, זוגות רבים מתארים תחושת אמון מוגברת בחדר השינה לאחר מכן.

כשמדובר בביצוע מקלחת מוזהבת, יש מגוון תנוחות וטכניקות שניתן להשתמש בהן. בדרך כלל, אחד מבני הזוג שוכב או כורע בתנוחה חשופה בזמן שבן הזוג השני משתין עליהם. ישנם גם סוגים אחרים של משחק שתן, כגון שאחד מבני הזוג משתין לתוך כוס ובן הזוג השני שותה את השתן. בנוסף, חלק מהזוגות נהנים להתנסות בפעילויות מיניות שונות לפני מקלחת הזהב, כגון מכות או שעבוד.

כשמדובר במי שנהנה לעסוק במקלחות מוזהבות, יש מגוון רחב של תצורות. בדרך כלל, בן הזוג שמשתינים עליו הוא בדרך כלל האישה, ובת הזוג הוא זה המבצע את המעשה , אם כי זוגות רבים נהנים להחליף תפקידים. עם זאת, ישנם גם גברים שנהנים כאשר משתינים עליהם, כמו גם נשים שנהנות לבצע את המעשה. בין אם מדובר בפעילות BDSM של הסכמה הדדית או באקט של השפלה, אנשים רבים מגלים הנאה רבה במקלחות זהב.

ומנגד, יש את הנשים שממש נרתעות מהמעשה. במקרים כאלו הגברים פונים אל שירותי ליווי https://tlv69.com, שם תמיד ניתן למצוא נערות ליברליות.  

בסך הכל, מקלחות זהב הן פעילות קינקי מעניינת ואינטנסיבית המאפשרת לזוגות לחקור את הגבולות שלהם עם סקס. זה מרגש את שני בני הזוג כאשר נעשה נכון ויכול ליצור תחושה של אמון הדדי ואינטימיות. עם מגוון התנוחות, הטכניקות וההפתעות, מקלחות מוזהבות בטוח יוסיפו שכבה של כיף לכל חדר שינה.

ריפוי בעיות זיקפה: הכרת גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

תפקוד לקוי של זיקפה (ED), או אימפוטנציה, הוא מצב המשפיע על אינספור גברים בכל רחבי העולם. ל-ED יכולה להיות השפעה שלילית משמעותית על איכות החיים ועל מערכות יחסים רומנטיות, ולכן…

ריפוי בעיות זיקפה: הכרת גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

ברוכים הבאים לרמת גן: העיר הדינמית ביותר בישראל

נערות ליווי ברמת גן כעיר השנייה בגודלה בישראל עם מעל 160,000 תושבים, רמת גן היא אחת הערים הדינמיות והתוססות ביותר מבחינה תרבותית במדינה. ידועה רשמית בשם עיר היהלומים, היא הבירה…

ברוכים הבאים לרמת גן: העיר הדינמית ביותר בישראל

העיר חיפה: שיר הלל לאחת הערים העתיקות והיפות בישראל

חיפה היא עיר של תרבות, היסטוריה ויופי. ממוקמת במחוז הצפון של ישראל, היא עיר שאין דומה לה. ידועה באוכלוסייה המגוונת שלה ובציוני דרך אדריכליים ייחודיים, חיפה היא אתר חובה לכל…

העיר חיפה: שיר הלל לאחת הערים העתיקות והיפות בישראל