בלוג סקס canalwoman.com

בלוג סקס canalwoman.com > סיפורים אירוטיים > הטרקטפלקסביליות

הטרקטפלקסביליות

הטרקטפלקסביליות

בשנים האחרונות, הרעיון של הטרוגמישות הפך פופולרי יותר ויותר כמו יותר ויותר אנשים מזדהים כחלק נטייה מינית זו. אז מהי בדיוק הטרוגמישות? הטרוגמישות היא סוג של נטייה מינית הנופלת בין הטרוסקסואליות בלעדית להומוסקסואלית בלעדית, כלומר אנשים המזדהים כהטרוגמישים חווים משיכה רומנטית ו / או מינית ליותר ממגדר אחד.

אין לבלבל בין הטרו-גמישות לבין פאנסקסואליות או ביסקסואליות. אנשים הטרוגמישים בדרך כלל חווים משיכה למגדר מסוים אחד (בדרך כלל המין השני), תוך פתיחות לרעיון של פיתוח יחסים רומנטיים או מיניים עם אנשים ממגדרים אחרים. זה לא אומר, עם זאת, כי אנשים הטרוגמישים תמיד חייב או רוצה לקיים יחסים עם מגדרים מרובים. אנשים הטרוגמישים רבים מקיימים לרוב מערכות יחסים עם אנשים מהמגדר המועדף עליהם ועדיין פתוחים לאפשרות לקיים יחסים עם מגדרים אחרים. חשוב לציין שלא כל האנשים ההטרוגמישים פתוחים בהכרח להסדר כזה; חלקם עשויים להיות מחויבים למגדר אחד בלבד.

למרות שהטרוגמישות היא בעיקר נטייה מינית, יש אנשים שמאמצים מונח זה כדי לייצג מבט רחב יותר על זהות מינית ומגדרית. עבור חלק, הטרוגמישות יכולה להצביע על גישה נזילה יותר לתפקידי מגדר וביטוי מגדרי.

הטרוגמישות לעתים קרובות לא הובנה או פורשה לא נכון על ידי החברה בגלל חוסר הידע או הנראות המוצעים על האוריינטציה. עם זאת, עם יותר השכלה וקבלה כללית יותר, אנשים מתחילים להבין ולאמץ הטרוגמישות כזהות תקפה.

אז אם אתם מהדהדים את הרעיון של הטרוגמישות, דעו שאתם לא לבד – וזו זהות לגיטימית לחלוטין לאמץ. אין "דרך נכונה" לחוות או לבטא את הזהות שלך כאדם הטרוגמיש, והיא עשויה להיות שונה מאוד מאדם לאדם. רק זכרו שאין שום דבר רע בחקירת אפשרויות שונות ושאתם תמיד צריכים לשאוף להיות נאמנים לעצמכם. גמישות או לא גמישות, אם אתה מחפש נערות גמישות, אנחנו יודעים היכן ניתן למצוא אותן – דירות דיסקרטיות בבת ים מציעות לך נערות שלא מהעולם הזה. נערות חרמניות שיכולות לארח אותך בדירתן הדיסקרטית ולהעניק לך בילוי בלתי נשכח.

זנות: עולם שנוי במחלוקת ומורכב

זנות היא ללא ספק אחד הנושאים השנויים במחלוקת והמורכבים ביותר בעולם. זהו נוהג שקיים כבר מאות שנים ועורר דיונים וויכוחים סוערים בין אנשים מכל תחומי החיים. יש הרואים בה סוגיה…

זנות: עולם שנוי במחלוקת ומורכב

כוכבות פורנו: לחקור את עולם הבידור למבוגרים

בחברה של היום, תעשיית הבידור למבוגרים הפכה לחלק רווחי ומקובל בתרבות הפופולרית. בחוד החנית של התעשייה הזו נמצאים האנשים הידועים ככוכבי פורנו - מבצעים שעשו לעצמם שם בעולם הבידור למבוגרים.…

כוכבות פורנו: לחקור את עולם הבידור למבוגרים

לפענח את סודות הידע המיני: מדריך מקיף לכתיבה על מין בוויקיפדיה

www.freegirlfriendspassport.com פורטל מומלץ ויקיפדיה הפכה למקור למידע במגוון רחב של נושאים, כולל מין. עם מיליוני קוראים ותורמים, זוהי פלטפורמה רבת עוצמה לשיתוף ידע ושבירת טאבו. עם זאת, כשמדובר בכתיבה על…

לפענח את סודות הידע המיני: מדריך מקיף לכתיבה על מין בוויקיפדיה