בלוג סקס canalwoman.com

בלוג סקס canalwoman.com > סיפורים אירוטיים > הטרקטפלקסביליות

הטרקטפלקסביליות

הטרקטפלקסביליות

בשנים האחרונות, הרעיון של הטרוגמישות הפך פופולרי יותר ויותר כמו יותר ויותר אנשים מזדהים כחלק נטייה מינית זו. אז מהי בדיוק הטרוגמישות? הטרוגמישות היא סוג של נטייה מינית הנופלת בין הטרוסקסואליות בלעדית להומוסקסואלית בלעדית, כלומר אנשים המזדהים כהטרוגמישים חווים משיכה רומנטית ו / או מינית ליותר ממגדר אחד.

אין לבלבל בין הטרו-גמישות לבין פאנסקסואליות או ביסקסואליות. אנשים הטרוגמישים בדרך כלל חווים משיכה למגדר מסוים אחד (בדרך כלל המין השני), תוך פתיחות לרעיון של פיתוח יחסים רומנטיים או מיניים עם אנשים ממגדרים אחרים. זה לא אומר, עם זאת, כי אנשים הטרוגמישים תמיד חייב או רוצה לקיים יחסים עם מגדרים מרובים. אנשים הטרוגמישים רבים מקיימים לרוב מערכות יחסים עם אנשים מהמגדר המועדף עליהם ועדיין פתוחים לאפשרות לקיים יחסים עם מגדרים אחרים. חשוב לציין שלא כל האנשים ההטרוגמישים פתוחים בהכרח להסדר כזה; חלקם עשויים להיות מחויבים למגדר אחד בלבד.

למרות שהטרוגמישות היא בעיקר נטייה מינית, יש אנשים שמאמצים מונח זה כדי לייצג מבט רחב יותר על זהות מינית ומגדרית. עבור חלק, הטרוגמישות יכולה להצביע על גישה נזילה יותר לתפקידי מגדר וביטוי מגדרי.

הטרוגמישות לעתים קרובות לא הובנה או פורשה לא נכון על ידי החברה בגלל חוסר הידע או הנראות המוצעים על האוריינטציה. עם זאת, עם יותר השכלה וקבלה כללית יותר, אנשים מתחילים להבין ולאמץ הטרוגמישות כזהות תקפה.

אז אם אתם מהדהדים את הרעיון של הטרוגמישות, דעו שאתם לא לבד – וזו זהות לגיטימית לחלוטין לאמץ. אין "דרך נכונה" לחוות או לבטא את הזהות שלך כאדם הטרוגמיש, והיא עשויה להיות שונה מאוד מאדם לאדם. רק זכרו שאין שום דבר רע בחקירת אפשרויות שונות ושאתם תמיד צריכים לשאוף להיות נאמנים לעצמכם. גמישות או לא גמישות, אם אתה מחפש נערות גמישות, אנחנו יודעים היכן ניתן למצוא אותן – דירות דיסקרטיות בבת ים מציעות לך נערות שלא מהעולם הזה. נערות חרמניות שיכולות לארח אותך בדירתן הדיסקרטית ולהעניק לך בילוי בלתי נשכח.

ריפוי בעיות זיקפה: הכרת גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

תפקוד לקוי של זיקפה (ED), או אימפוטנציה, הוא מצב המשפיע על אינספור גברים בכל רחבי העולם. ל-ED יכולה להיות השפעה שלילית משמעותית על איכות החיים ועל מערכות יחסים רומנטיות, ולכן…

ריפוי בעיות זיקפה: הכרת גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

ברוכים הבאים לרמת גן: העיר הדינמית ביותר בישראל

נערות ליווי ברמת גן כעיר השנייה בגודלה בישראל עם מעל 160,000 תושבים, רמת גן היא אחת הערים הדינמיות והתוססות ביותר מבחינה תרבותית במדינה. ידועה רשמית בשם עיר היהלומים, היא הבירה…

ברוכים הבאים לרמת גן: העיר הדינמית ביותר בישראל

העיר חיפה: שיר הלל לאחת הערים העתיקות והיפות בישראל

חיפה היא עיר של תרבות, היסטוריה ויופי. ממוקמת במחוז הצפון של ישראל, היא עיר שאין דומה לה. ידועה באוכלוסייה המגוונת שלה ובציוני דרך אדריכליים ייחודיים, חיפה היא אתר חובה לכל…

העיר חיפה: שיר הלל לאחת הערים העתיקות והיפות בישראל