בלוג סקס canalwoman.com

בלוג סקס canalwoman.com > סיפורים אירוטיים > 6 תנוחות סקס שיחוללו מהפכה בחיים האינטימיים שלך

6 תנוחות סקס שיחוללו מהפכה בחיים האינטימיים שלך

6 תנוחות סקס שיחוללו מהפכה בחיים האינטימיים שלך

כשמדובר במין, מעט פעילויות יכולות לקרב זוגות זה לזה מאשר לחקור תנוחות מין שונות. עם מגוון תנוחות זמינות לחקור, זוגות יכולים לא רק ליהנות מכל ההנאה שמגיעה עם סקס משופר, אלא הם יכולים גם ללמוד יותר אחד על השני כשהם מבקשים למצוא את המיקום המושלם המתאים ביותר לצרכים האישיים שלהם. הנה כמה מהעמדות הלוהטות והפופולריות ביותר שזוגות יכולים לבחור מהן כדי לחולל מהפכה בחייהם האינטימיים.

העמדה המיסיונרית
התנוחה הראשונה המומלצת ואחת מתנוחות המין הזוגיות הפופולריות ביותר היא התנוחה המיסיונרית. זוהי תנוחה שבה שני בני הזוג עומדים זה מול זה והגבר נמצא מעל האישה. תנוחה זו נפלאה לאינטימיות מכיוון שהיא מאפשרת לבני הזוג להסתכל זה בעיניו של זה, להחזיק זה את זה ולהתנשק בזמן שהם עושים אהבה. זוהי גם תנוחה נהדרת עבור גבר לדחוף לתוך בת זוגו עמוק, כמו האישה יכולה לכרוך את רגליה סביבו והם יכולים לנוע יחד ביחד.

תנוחת הבוקרים ההפוכה
עמדה פופולרית נוספת היא תנוחת הבוקרים ההפוכה. זוהי תנוחה שהיא וריאציה של תנוחת הבוקרים המסורתית, אך כאשר האישה פונה הרחק מהגבר ושולטת בעומק ובמהירות הדחיפה. תנוחה זו נהדרת עבור האישה מכיוון שעם המינוף הנוסף שמגיע עם להיות למעלה, היא יכולה למצוא את הקצב המושלם להנאה שלה כמו גם של הגבר.

תנוחת צ'ורנר החמאה
תנוחת צ'ורנר החמאה היא וריאציה יצירתית של התנוחה המיסיונרית המאפשרת לשני בני הזוג לקבל זווית נהדרת במהלך החדירה. הגבר שוכב על גבו בעוד האישה כורעת אותו על ברכיה. החלק החשוב בתנוחה זו הוא הזווית, המאפשרת לאישה להשיג חדירה עמוקה יותר. לא רק שתנוחה זו מציעה זווית נהדרת לחדירה, אלא שהיא גם מאפשרת לבני הזוג להיות קרובים מאוד זה לזה ויכולה לאפשר גירוי קל יותר של הדגדגן כך שהאישה תוכל להגיע לאורגזמה באמצעות תנוחת המין הלוהטת הזו.
קראו עוד

פיצול עמדת הבמבוק
בדומה לתנוחת צ'ורנר החמאה, הפיצול של תנוחת הבמבוק נהדר כדי לאפשר לגבר לחדור עמוק לתוך האישה. הגבר נשען על כיסא או מיטה כשהאישה עומדת מולו כשהיא פונה הצידה ונשענת עליו לאחור. זו תנוחה נפלאה כי היא נותנת לאישה שליטה מלאה על העומק והכוח שחדרו אליה.

עמדת הסיידווינדר
הסיידווינדר היא אחת התנוחות החדשניות ביותר לזוגות. בתנוחה זו שני בני הזוג יוצרים בגופם צורת "L" לצדדים. לאחר מכן הגבר מסוגל להיכנס לבת זוגו מהצד והם יכולים לדחוף בעוצמה ועמוק אחד לתוך השני. לא רק שמדובר בתנוחה מרגשת עבור שני בני הזוג, אלא שהיא גם עוזרת ליצור זווית ייחודית יותר ויכולה לאפשר לחדר השינה להתמלא בתחושות חדשות ומרגשות במהלך קיום יחסי מין.

תנוחת הצב
לבסוף, תנוחת הצב היא תנוחה נהדרת שעובדת היטב עבור אותם זוגות שרוצים חדירה ארוכה ועמוקה יותר וגירוי הדגדגן. הגבר צריך לשכב על גבו בזמן שהאישה חוגרת אותו. לאחר מכן עליה להישען לאחור ולהניח את ידיה על הרצפה. תנוחה זו מאפשרת לשני בני הזוג לדחוף עמוק בזווית ייחודית, תוך פיתוח אינטימיות בשל הקרבה לגופם בזמן שהם עושים אהבה.

שאלות נפוצות
ש: מהן תנוחות המין הפופולריות?
ת: כמה מתנוחות המין הפופולריות ביותר שזוגות יכולים לנסות כוללות תנוחה מיסיונרית, קאוגירל הפוכה, צ'ורנר חמאה, פיצול הבמבוק, סיידווינדר וצב.

ש: כיצד תנוחות סקס יכולות לקרב בין זוגות?
ת: התנסות בתנוחות מין שונות יכולה לקרב זוגות זה לזה מכיוון שהיא מאפשרת להם לחקור ולגלות מה עובד הכי טוב לצרכים האישיים שלהם. התנסות בתנוחות חדשות יכולה גם לעזור לזוגות להתחבר באופן אינטימי יותר אחד עם השני כשהם מגלים מה הכי מהנה עבור שניהם.

ריפוי בעיות זיקפה: הכרת גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

תפקוד לקוי של זיקפה (ED), או אימפוטנציה, הוא מצב המשפיע על אינספור גברים בכל רחבי העולם. ל-ED יכולה להיות השפעה שלילית משמעותית על איכות החיים ועל מערכות יחסים רומנטיות, ולכן…

ריפוי בעיות זיקפה: הכרת גורמי הסיכון ואפשרויות הטיפול

ברוכים הבאים לרמת גן: העיר הדינמית ביותר בישראל

נערות ליווי ברמת גן כעיר השנייה בגודלה בישראל עם מעל 160,000 תושבים, רמת גן היא אחת הערים הדינמיות והתוססות ביותר מבחינה תרבותית במדינה. ידועה רשמית בשם עיר היהלומים, היא הבירה…

ברוכים הבאים לרמת גן: העיר הדינמית ביותר בישראל

העיר חיפה: שיר הלל לאחת הערים העתיקות והיפות בישראל

חיפה היא עיר של תרבות, היסטוריה ויופי. ממוקמת במחוז הצפון של ישראל, היא עיר שאין דומה לה. ידועה באוכלוסייה המגוונת שלה ובציוני דרך אדריכליים ייחודיים, חיפה היא אתר חובה לכל…

העיר חיפה: שיר הלל לאחת הערים העתיקות והיפות בישראל